Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vigyek gólyatáborba?

Mit vigyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
nagy túlélőcsomaggal menjel? Mondjuk én képes vagyok 2 napra is nagy bőröndel menni bárhova... ill. mennyi költőpénzt? gondolom az árban benne van a kaja, szállás, de a pia is? azért kéne vinni költőpnzt, ha bemegyünk a városba vagy ez kötött program? nem lehet csakúgy elmenni máshova közbe? persze a többiekkel együtt ismerkedés céljából h összeszokjunk
2013. júl. 23. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen gólyatábor függő, hogy az adott összegben mi van benne és mi nem. Nálunk volt ebéd meg vacsora, de reggeli nem. Valahol nincs benne a kaja (kérdezz utána). A pia is teljes mértékben változó. Feladatoknál persze a pia ingyen van, plusz nálunk volt pár alkalom amikor ingyen sört és energiaitalt osztogattak. De azért kellett oda a költőpénz, főleg ha 1-1 este szórakozóhelyen lesz a buli, mert ott magadnak kell venni. Meg mondjuk ha éjszaka kajás leszel v ilyesmi.

De úgy alapjáraton is elég sok piát vettünk önköltségre, ez az igényeidtől függ.

2013. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja értem

de hát ezt gondoltam is :D

nem alkoholistákat akarnak neveleni

ha meg betéved néhány akkor fizesse magának

amúgy nem vagyok nagy piás, de ha buli van akkor buli van :D

jobban érdekel a dolog azon része, hogy megismerem azokat az embereket akikkel jobb esetbe 3 évig élek együtt egy koliban

azért mondom h jobb esetbe mert sokan kifognak bukni, köztük lehet én is, ami fasza lenne mert nem így tevezem

2013. júl. 23. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ruha szempontjából szerintem felesleges sok dolgot vinni. Általában mindenhol adnak gólyatáboros pólót, én 5 napig abba ittam/buliztam/aludtam stb, mint ahogy több száz ember mellettem (szóval ez nem igénytelenség, napközben mindenkin az van - vagy semmi :P). De hosszú ruha legyen nálad, főleg ha tópart közelében lesztek.
2013. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... óvszer :D
2013. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
n a napok száma. n/2 rövidnadrág, n póló, n+1 alsó, 1 pulcsi, 1fürdőruha, 1-2törölköző (attól függ vízpartra mentek-e vagy nem), egy standra is jó papucs, meg egy kényelmesebb cipő, fogkefe, fogkrém, tusfürdő. Ennyi elég is lesz. A pia benne van az árban, bár van ahol kérik, hogy vigyél még valamit, de azt úgyis megtudod majd. Igen bementek gondolom a városba, vagy elmentek kirándulni, úgyhogy vigyél költőpénzt.
2013. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sebtapaszt vigyél
2013. júl. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!