Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatáborba miket...

Egyetemi gólyatáborba miket vigyek?

Figyelt kérdés

Bulizni fogounk menni este, vigyek party ruhát? Sose voltam még táborban, fogalmam sincs mit vigyek. :D

Amúgy minden sulinál titok hogy hova megyünk? :D Nektek kb. mennyi csomagotok volt/lesz?


2010. aug. 14. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Gumióvszert, tizes pakkokban. Ez a legfontosabb.
2010. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az 1. választ akár én írtam volna. A legtöbb ismerősöm nem ment gólyatáborba, mert semmi jó hír nem volt róluk. A legtöbb infó: pia, vetkőzés, kamatty. Ezért lett volna nekem is az óvszer a válaszom. Én meg nem mentem felsőoktatásba, inkább OKJ-s képzésre, így fel sem merült a gólyatábor.
2010. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok. Ruhát ne is vigyek, se tisztálkodószereket, sminket meg semmit, csak óvszer. Tuti menő leszek.
2010. aug. 14. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

vigyél party ruhát, igen, sztem kb minden este valamelyik szórakozó helyen lesztek.

Vigyél "játszós" ruhát amit nyugodtan összekoszolhatsz, meg vigyél hétköznapit. Ezenkívül meg olyan dolgokat amik nélkül 1 napot sem tudnál meglenni :)

2010. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

"Ok. Ruhát ne is vigyek, se tisztálkodószereket, sminket meg semmit, csak óvszer. Tuti menő leszek."


Fején találtad a szöget. A gólyatábor nem divatbemutató, a pasik részegen pedig smink nélkül is rád fognak nyomulni.


A lepontozást köszönöm, érett személyiségre vall a vélemény-nyilvánításnak eme formája.

2010. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20:59: köszi.
2010. aug. 14. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

-játszósruha (amit nem sajnálsz ha tönkremegy,de mégsem szakadt mackó)

-bulizós ruci (mackóban nem jó táncolni:D)

-smink (első 2 nap még eszedbe jut)

-sportcipő,magassarkú,strandpapucs

-ágyneműhuzat (még ha adnak,akkorse lesz kedved belefeküdni)

-törölköző

-fájdalom,lázcsillapitó,görcsoldó ha épp megjön (meg egyebek ha épp megjön),sebtapasz,szúnyogriasztó spré

-üveg pia (még sose voltam olyan gólyatáborban,ahol ne került volna elő több üveg otthonról hozott pia)

-1 bögre

-ha ébredéshez kell,akkor energiaital/porkávé (dobozostej,cukor),mert nem feltétlen van olyan hely,ahol kapsz készen

-naptej,bikini


melyik egyetemre mész?

2010. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu! Egyetemre mész, tehát min. 18 éves vagy. Milyen válaszokat vártál? Annyit már tudhatsz, hogy hány napra mennyi fehérnemű kell, és a tisztálkodási szerek alap. Nehogy már leírjuk, hogy pakolj be: fogkefét, fogkrémet, szappant, tusfürdőt, testápolót, fésűt, törülközőt, alvós rucit, papucsot...stb. Középsulikban, gimikben is vannak gólyatáborok, 2-3 napos osztálykirándulások. Ha nem voltál, akkor is vannak, amiket már tudnod kellene. Itt én is, az előttem író is (1. és 2.) a plusz vinnivalót írtuk. És nem viccnek szánva. Vannak olyan felsőfokú gólyatáboros bulik, ahol a belépő a monokini, és min. 1 tequila elfogyasztása. Engem is le lehet pontozni, amiért a tényeket írtam le, nem az álmokat.
2010. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

-nyárias, kényelmes ruhák (plusz, ha szeretnél, bulisabb ruha, bár sztem pont nem azt fogják nézni bulin, kin mi van :D)... plusz nem árt pár ruha, ami nem gáz, de nem is lenne akkora kár érte...

-kardigán, zokni, hosszú nadrág (ha rossz lenne az idő)

-szappan/tusfürdő, törölköző, fogkefe, fogkrém... sampon, ha úgy gondolod, fogsz hajat mosni. Ha nem akarsz túl sok cuccot vinni, ilyen mini, úti kiszerelésben vigyél pl. sampont vagy fogkrémet

-zsepi

-iratok, mobil, pénztárca... és mondjuk nem árt, ha van nálad mondjuk egy fejfájáscsillapító és néhány ragtapasz


sztem másra nem lesz szükséged, ha a társaság jó. Én mondjuk szoktam mp3-at vinni biztonság kedvéért mindig :D. Ja, meg kaja, ha mondjuk vonattal mész vagy ilyesmi.

2010. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

23:14 vagyok:


és fürdőruha, mert valszeg vízparton van :).

2010. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!