Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Családi pótlék megvonása a...

Családi pótlék megvonása a festett haj miatt? Ugye ez kamu? :o

Figyelt kérdés

[link]


Ugye ez csak hülyeség? Hisz törvényben van,hogy egy iskola se mondhatja meg a gyereknek,hogy mit viseljen a tesiórákon kívül.


2013. júl. 24. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szlovák törvényről itt kevesen fognak tudni nyilatkozni.
2013. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként kontinentális jog alapján nem hiszem, hogy ez akár Szlovákiában is átmenne a végső szűrőn. Ha mégis, akkor az EU bíróságai fogják elkaszálni, vagy a helyi alkotmánybíróság.
2013. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szlovák? :D Ja hát akkor nem túlzottan érdekel. köszönöm :D
2013. júl. 24. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szlovák törvény, de ahogy a hazai politikusokat ismerem, még a végén átveszik ezt a zseniális ötletet. Akkor aztán lesz nemulass mindenkinek! Mert amik le vannak oda írva, az kb a gyerekek 99%ára vonatkozik. Még ha nincs is festve a haja, az is kritérium, hogy tilos az érzelmi megnyilvánulás! Jajj annak aki nevetni vagy síni merészel!!!
2013. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem mindennel értek egyet ami a cikkben van és kissé túlzás.


Viszont lépjünk már túl ezen a "jogom van mindenhez de kötelességem semmi" hozzáálláson. Az iskola a gyerek munkahelye, és nem szíve joga AKÁRMILYEN öltözékben beállítani. A munkahelyeken is van dress code, ahhoz alkalmazkodni kell, akár tetszik akár nem... ha nem, az sem gond, lehet máshol dolgozni.

Az iskolának is lehet joga kikötni a házirendben, hogy mi az ami még elfogadható. Azért az mégsem normális, hogy a fiatal lányoknak a hasuk s..gük kivan a ruhából, vagy úgy néznek ki, hogy az útszéli prostik is belepirulnának.

Meg azért válasszuk szét az általános iskolát és az idősebbeket, más egy 17 és egy 7 éves. Szerintem 17 évesen egy diszkrét smink az elmegy az iskolába, na de múltkor egy harmadik osztályos 9 éves angol kislány félig vörösre festett hajjal jelent meg. Na attól nekem is a homlokom közepéig szalad a szemöldököm, hogy azért ezt már ne....

2013. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az tény,hogy nagyon brutális amiket csinálnak...

Mikor 12 éves voltam 3 osztálytársamnak volt köldök pcje. 3!

2013. júl. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!