Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltam egy férfival 8...

Együtt voltam egy férfival 8 hónapig, amikor kiderült, hogy van barátnője, én csak "pótlék" vagyok :- (. Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Persze szakítottam vele, de szeretném ha ez a nő megtudná, kivel is jár együtt. Tudom, hogy butaság a bosszú, de úgy érzem csak akkor tudnék megnyugodni.
2013. ápr. 9. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Inkább felejtsd el, mert akkora kakit keversz majd magad körül, hogy saját magadnak fogsz a legjobban ártani vele. Nem éri meg, hagyd a fenébe.
2013. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Semmit, nem a te dolgod. Ha gyötör a lelkiismeret, akkor keresd meg a csajt levélben vagy személyesen, de én nem ártanám bele magam, lehet, jól megvannak.
2013. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem furdal a lelkiismeret, én nem tudtam a másik nőről. Ha olyan jól megvannak minek kell neki szerető?
2013. ápr. 9. 10:08
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Senkit nem érdekel a te "megnyugvásod". Kétlem, hogy valakinek 8 hónap kelljen ahhoz, hogy a valóságra rájöjjön, mikor kb. 3 hét elég ahhoz, hogy kiderüljön. Szóval kamuzol.
2013. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Voltam már kívülálló is ilyen helyzetben ott a barátnő volt a legjobban felháborodva a +szeretőre" (aki ugye nem is tudott semmiről), és a pasival maradt, neki megbocsátott.

Pont ezért mikor én lettem a harmadik - én sem tudtam róla, 3 hónapig tartott - szakítottam a pasival, de nem kavartam semmit.

2013. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez gáz. Nem vesztettél a pasival semmit. De ha legközelebb ismerkedsz, ne felejts el egy kicsit nyomozgatni is.
2013. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
4es: Hidd el tudják úgy csinálni a pasik hogy ne tűnjön fel. Nekem sem esett le 3 hónapig. Persze utólag nézve lehettek jelek, de a következő kapcsolatomba pedig olyan paranoiás voltam hogy a semmibe is bebeszéltem hülyeségeket. Szóval nem olyan egyszerű levenni azt, hogy neki van valakije. (amúgy távkapcsolatban éltek a "rendes" barátnőjével)
2013. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

8 hónapig nem voltál a lakásán csak ő nálad?

Ez olyan nehezen hihető. Én elhiszem hogy vannak ilyen esetek, amikor sokáig rejtve marad a feleség, barátnő a szerető előtt, de azért...8 hónapig?


Hogy lehet úgy együtt lenni valakivel hogy nem voltam a lakásán, nem tudom hogy hol lakik... ?

Kérdező szerintem ez csak a te hibád. Nem akarlak megbántani, félre ne érts, de biztos hogy voltak jelei annak, hogy valami nem okés... mindig vannak jelek.

Csak a nagy szerelembe az ember elvakul és nem látja. Legközelebb jobban figyelj oda.


Ilyen emberek mindig lesznek, akik szeretőt, pótlékot keresnek, sajnos ez ellen nem lehet mit tenni, nekünk kell szemfülesnek lenni.


Nem tudom mit tegyél, hallgass a szívedre. Én ha a helyedbe lennék nem tennék semmit. Elgyászolnám a 8 hónapot, megérteném hogy a férfi egy kretén volt és nem ér annyit hogy miatta bosszankodjam, szomorkodjak, és elkönyvelném "tanulságnak", hogy legközelebb ne járjak így.

2013. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Sajnàlom! Én is jàrtam így, külföldön éltünk, így nem esett le. Én írtam a feleségének is, hogy tudja meg, mekkora szemét a pàrja, pasit kidobtam, azota semmit nem tudok ròla...
2013. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Most miért? Foggalmam nem volt arrol, hogy foglalt. Amint megtudtam, azonnal szakítottam vele. Szerencsétlen feleségének joga van tudni, milyen emberrel kötötte össze az életét!! Én tudni akarnàm, ha megcsaltak.
2013. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!