Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az FSZ amiből FOK lett 2014-tő...

Az FSZ amiből FOK lett 2014-től ugyanúgy mit az alap szakok kötelező emelt szintes lesz?

Figyelt kérdés

azért kérdem, mert most egy két éves OKJ-s képzésre járok és ez után szeretnék még tanulni, de nem alap szakon

(mert szeretnék hamarabb végezni)

és én már nem értem , mert azt tudom hogy az alapszakokon elő lett írva a kötelező emelt szintű érettségi



2013. júl. 24. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem szükséges, csak sima középszintű. Valószínűleg ez a jövőben sem fog változni.
2013. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

annak nagyon örülnék

de szerintem megcsinálok egy emelt szintűt csak nagyon félek attól, hogy nem tudok eleget tanulni hozzá :(

2013. júl. 25. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Felsőoktatásban a leggyengébb szakokon is minden vizsgaidőszakban egy emelt szintű érettségi anyagának a többszörösét kell megtanulni. Gondold át a dolgot, mert ha ezt nem tudod bevállalni, akkor ott se haladnál előre.
2013. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerintem menni fog

csak nem tudom hogy érdemes-e szenvednem az emelt szintűvel vagy anélkül is be lehet kerülni FSZ-re

mert májusba lesznek záró vizsgáim stb. és még ehhez egy emelt szintűt beválasztani kemény dolog

bár megtanulni megtanulnám csak nem akarom hogy egy rossz emelt szintűvel elbukjam a mostani pontjaimat :S

2013. júl. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!