Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a gólyatábor? (gimi...

Milyen a gólyatábor? (gimi előtti)

Figyelt kérdés

-Mi döntjük el hogy kivel alszunk egy szobában vagy a tanárok osztják be?

-Szivatások vannak? Mennyire durvák?

-Hátizsákban vagy bőröndben vigyem a ruháimat stb?

-Milyen programok vannak?

-Nagy hátrány lesz az, hogy pont akkor fog megjönni?


Egyéb tapasztalatokat véleményeket is várok! :) Köszi



2013. júl. 25. 20:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Én most fogok menni (nem ismerek senkit) nálunk mi döntjük el, hogy kivel legyünk 1 szobában. Állítólag ilyen ismerkedő programok vannak és hajnali futás... Akiket én ismerek mindenki víz közelbe megy pl.: Balaton mi a Tiszához megyünk (strand részhez ) szerintem hátrány:(
2013. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. szerintem ti döntitek el

2. változó, de nem szoktak nagyon durvák lenni, inkább viccesek. :)) nálunk talán a legrosszabb az volt, hogy egy tál lisztben elrejtettek egy cukorkát, és kéz nélkül ki kellett halászni...(vagyis az arcodat beletéve a tálba...:D)

3. mindegy, amiben jobban el tudsz pakolni... kényelmes cuccokat vigyél, illetve olyanokat, amik nem baj ha koszosak lesznek

4. változó, ha vízközelbe mentek, lehet strand, vagy erdőben túra/bicajozás stb.

5. hát nem előny, az biztos. vigyél magaddal gyógyszert. ha nem érzed jól magad, szólsz a tanárnak és akkor kimaradsz pár feladatból...meg fogják érteni :) ez normális dolog. :)


jó buli lesz meglátod :))


17/L

2013. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Te választod meg

-Változó, meg az is kérdés neked mi a durva

-Egy kisebb bőröndben és vigyél hátizsákot a kiránduláshoz

-Mint már írtam kirándulás, ismerkedés, sport. De a legjobbakat mi magunk szerveztük le éjjelenként:D (nem 18+)

-Hát mivel fiú vagyok nehéz erre válaszolnom.:) A barátnőm megoldotta.

2013. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!