Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha át akarok menni egyetemen...

Ha át akarok menni egyetemen beül másik szakra, akkor ilyen célból jó, ha előre a kívánt szak tárgyait veszem fel a saját BSc-s tárgyaim helyett?

Figyelt kérdés
Adtam be átvételi kérvényt, de az átlagom miatt elutasították, ezért arra gondoltam, hogy majd újra megpróbálom, de már előre megcsinálnék egy csomó tárgyat, hogy haladjak is, és így azokat később elfogadtatnám. Ez így megoldható szerintetek?

2013. júl. 26. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Elméletileg működik a dolog.
2013. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem, köszi!
2013. júl. 26. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen is mit kell lepontozni, érthetetlen.
2013. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ha már le tudott téged pontozni, mert szerinte ő olyan jól tudja, akkor írhatott volna inkább egy értelmes választ... Na mindegy, én azért felpontoztalak! :D
2013. júl. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!