Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg hogy én a...

Hogyan győzzem meg hogy én a másik suliba akarok menni?

Figyelt kérdés
anya nem akar elengedni kollégiumba én pedig oda szeretnék menni suliba egy nagyobb városba de oda kolis kellene legyek én pedig szeretnék az lenni.. vagy a másik választás az lenne ha itt maradnék egy kis városban amit utálok és alig van pár barátom/barátnőm.. anya mindig azt mondja ugyanaz megvan itt is közbe meg a nagyvárosi sokkal jobb meg ott mind a két dolog benne van amit szeretnék.. a kisvárosban pedig külön-külön suliba lenne és hát választani se nagyon tudnék meg szerintem az egyikbe fel se vennének.. de ő mindig azt mondja biztosan felvesznek biztosan..
2011. dec. 15. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy nem lenne jó a kollégium. egy hét után azért kaparnál, hogy otthon lakhass
2011. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem álltok úgy anyagilag, hogy kollégiumba mehess.
2011. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én a suli miatt akarok oda menni.. mert ott van az amit szeretnék továbbtanulni itt csak egyik része van vagy a másik de akkor meg el kell döntsem melyik részét választom.:/
2011. dec. 15. 10:47
 4/5 A kérdező kommentje:
második: anyagilag nagyon is jól állunk.. szóval az tuti nem.:/
2011. dec. 15. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Középiskolás gyereknek még korai a kollégium. Kis városban is lehet jó gimnázium.
2012. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!