Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most néztem a pótfelvételin...

Most néztem a pótfelvételin meghirdetett szakokat. SZE-n van jogiaszisztens fsz képzés viszont a rendes felvételiben nem volt meghirdetve. Úgy is írták h 10től 35 főig. Akkor lehet h az sem indul el? Mert a rendesben is így jártam.

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mivel általános felvételi eljárásban még nem volt ilyen szak, (időközben sikerül a karnak engedélyeztetni a szak indítást) most csak akkor indul el ha van legalább 10 jelentkező, minimum 200 ponttal. Járhatsz úgy vele hogy a felvételi pontszám helyén a ni szerepel majd.
2013. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy így jártam a felvételinél is :D szóval lehet h nem kéne megkockáztatni.
2013. júl. 26. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass ilyennel, csak is akkor, ha mindenképp erre a szakra szeretnél menni. Ha nem ragaszkodsz hozzá annyira, akkor inkább jelentkezz valami másra, ami biztosan indul. Én az fsz-t semmiképp nem ajánlom, arra jártam, ahhoz képest, hogy nem ad diplomát elég kemény a követelményrendszer. Szóval ha már úgyis fizetsz érte, akkor azt tanácsolom, hogy inkább válassz valamilyen alapszakot.
2013. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!