Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak 4 embert vettek fel a...

Csak 4 embert vettek fel a szakomra (ANA 4, ANK 0), szerintetek így könnyű lesz beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdésnek tűnik meg az is :)) Kicsit nehezen szoktam megnyílni új emberek felé, de remélem "normális" emberek lesznek :)

Viszont ezen nagyon meglepődtem..azért eddigi években 8 embert felvettek..65en jelentkeztünk ANA szakra 8an első helyen, ANK pedig 24 és 0-t vettek fel..

Csoporttársat nem hiszem h tudok keresni, eddig is kerestem de semmi :( persze lesznek közös órák másokkal, de azért ez a 4 ember annyira kevés :O


2013. júl. 27. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb létszámú csoportoknál nehezebb a beilleszkedés. Ott kialakulhatnak kisebb klikkek, a nehezen beilleszkedők könnyen egyedül maradhatnak. 4 főnél minden téren közvetlenebb kapcsolatotok van, együtt végzitek a feladatokat, jobban egymásra vagytok utalva tanulás terén.
2013. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha kevesebben vagytok akkor szerintem is könnyebb a beilleszkedés. amúgy mit fogsz tanulni, hogy csak ennyien lesztek? :)
2013. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csecsemő és kisgyermeknevelő :)

Remélem jó fejek lesznek, én mindent megpróbálok megtenni :D :)

Gondolom az nem számít,hogy 21 évesen kezdem a sulit

2013. júl. 27. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:

De jó!-

SE ETK?

Tényleg nagyon kevésnek hangzik a négy fő

Dehát nem az a lényeg, hanem hogy felvettek

2013. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnézni, hogy hova hány embert vettek fel?
2013. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
friss felvételi statisztika (felvi.hu)
2013. júl. 29. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!