Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában élő magyarok!...

Amerikában élő magyarok! Könnyű volt beilleszkedni, elindulni az új életetekben?

Figyelt kérdés
Nyertem a zöldkártya lottón. Nemsokára kiköltözöm az USA-ba. Mire figyeljek oda? Hogy ment a beilleszkedés? Nehéz volt? Ha esetleg valakinek van valamilyen élménye, tapasztalata, szívesen venném, ha megosztaná. Egyébként Los Angeles mellé fogok költözni.
2009. aug. 11. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, hogy csak most irok, de most talaltam csak meg a kerdedesedet...

van egy forum, egy Magyar Laci nevu srac inditotta, szinten nyert a zoldkartyan, mar evek ota kint vannak. De ezen kivul van meg sok hasznos link a neten. Pl. a hunmarket.com oldalan. Gondolom, azota mar kint vagy! ha meg olvasdo ezt az oldalt, irj, hogy alakul az eleted, esetleg tudok nehany hasznos linket kuldeni.

Sok sikert!

kati

2009. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Phoenixben elunk, az oldalamon mindent leirtam errol, kukk meg:

[link]

2009. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, az első válaszoló vagyok. Hogy alakulnak a dolgok? Minden rendben megy? Néha írj visszajelzést.

Sok sikert!

K.

2009. nov. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

SZiasztok!

Jár még valaki er refelé???Mi mostanában költözünk ki, szintén dv nyertesek vagynk, dv2011 esek :) És nagyon jól jönnének a tapasztalatok, tanácsok, hasznos infok...

köszi előre is a választ..

üdv Niki

2011. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok

engem is minden érdekel

Csi.

2012. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!