Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha augusztus 23-án lejár a...

Ha augusztus 23-án lejár a személyim, akkor mikor kell újat csináltatnom?

Figyelt kérdés
Elég azután, hogy már lejárt vagy pedig még a lejárta előtt 1-2 héttel menjek és csináltassak újat? Mennyibe kerül az új? Amíg nem küldik ki az újat, addig lehet a régit használni?
2013. júl. 27. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes a lejárata előtt 2 héttel, lejárata után csak akkor, ha van jogosítvány vagy útlevél.
2013. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne húzd el lejárat utánra mert akkor már drágább lesz!

Egy hónappal előtte menj el kezdd el megcsináltatni mert 30 nap az új elkészítése.

2013. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor a jövőhéten azt hiszem el is megyek. És kb. mennyibe kerül az új?
2013. júl. 27. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem ingyenes?

Mondjuk talán egy fénykép kell rá.

Az meg valamennyibe belekerül.

De nem drága.

2013. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes?! Mi volt valaha is ebben az országban ingyenes?

Fényképet pedig vagy 10 éve digitálisan csinálják az okmányirodában.......

2013. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem ingyenes, anyukám pár éve csináltatta újra, mert lejárt az övé, de fizetnie kellett, nem tudja mennyit. Kicsit utánanéztem, azt találtam, hogy elvileg jelenleg 1500 forint.
2013. júl. 27. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:

most csináltattam 1500.


Ami a furcsa, hogy az enyém már lejárt:D:D 1 nappal előtte és nem volt se útlevelem se jogsim. És elméletileg igy +1500 Ft. a költség, de nem kérték:D:D Szal 60 nappal a lejárta előtt már lehet menni intézni.

2013. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!