Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Környezetmérnöki, vagy hasonló...

Környezetmérnöki, vagy hasonlóan értéktelen diplomával mennyi idő alatt lehet (szakmán kívül) elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Erre a szakra járok.

Ha OKJ-ra megyek, és ezt abbahagyom, az 220 000 forintomba fájna.

Ha emellett végzek OKJ-t - ami amúgy időmbe belefér -, akkor szerintem bennem lesz az az érzés, hogy csak tessék-lássék végeztem el a szakomat. Úgy vagyok vele, ha mégis maradok, akkor már részt veszek projektekben, esetleg TDK-zom is. Ezek meg már nem feltétlen férnek bele.

Át esetleg a BCE-ÉTK-ra vesznek. Ott is az élelmiszermérnöki másik képzési terület, úgy tudom, hogy új hallgatói szerződés kell, tehát megintcsak 220 000 forint.

A BCE-ÉTK biomérnöki az egyetlen esélyem, amit reálisnak látok és nem bánnám meg, nem kerülne 220 000 forintomba se.


Ha meg a jelenlegi szakomon maradok, félek, hogy egyszerűen éhen fogok halni...


2013. júl. 27. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az àltalad felsorolt többi szak sem jobb. Szóval olyan mindegy.

..

2014. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!