Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanulói azonosítót (azt is...

A tanulói azonosítót (azt is OM azonosítónak híják? ) ki tudom keresni az interneten valahol?

Figyelt kérdés
tudom, hogy a diákon elvileg rajta volt, de már vagy 10 éve érettségiztem, nem hiszem, hogy megvan a régi diákom, de most mennék szakképzésre, és kellene a szám... próbáltam rákeresni ilyesmi adatbázisra, de nem találtam semmi használhatót. :( köszi remélem tudtok segíteni!

2013. júl. 28. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Vicces is lenne ha neten találnál ilyet...


Bizonyítványod nézd meg, hátha ott bejegyezték.

2013. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a bizonyítványomban csak az iskola OM aznosítója van, és az érettségiben is. úgy gondoltam, hogy hátha valami törzslapszám, vagy ilyesmi szerint jegyzik ezeket valahol, hogy melyik iskolának hányas számú diákja milyen számot kapott.
2013. júl. 28. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd üresen a rovatot, majd kapsz OM azonosítót. (én is sok év után tavaly iratkoztam be egy okj iskolába, nekem nem volt OM mert régen érettségiztem, simán kértek nekem, semmi gond.)
2013. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Csak azért aggódom, mert nekem úgy tudom, már volt. Remélem nem lesz gond :)
2013. júl. 28. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel őket: [link]
2013. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!