Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi jelentkezéshez ha...

Kollégiumi jelentkezéshez ha többen is erre a lakcímre vannak bejelentve, hogy lehet igazolni, hogy ténylegesen hányan élünk együtt?

Figyelt kérdés

Például tesóm van ide bejelentve hozzánk, viszont külön él. Ugye az ő jövedelme nem számít bele a jelentkezésnél?

Lehet valahogy igazolni hogy nem velünk él?


2013. júl. 30. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű: nem írod bele abszolút a jelentkezésbe.
2013. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat nem lehet csinálni hogy nem írod be, legalábbis nálunk nem. Vinni kell igazolást arról hogy hányan éltek azalatt a lakcím alatt, és mindenki jövedelme beleszámít.
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen rendszer működik az egyetemeteken. Van ahol azt veszik alapul aki oda be van jelentve.

Nálunk az egy háztartásban élőkről kellett nyilatkozni. Így nővéremet nem számítottam, mert ő külön él csak oda nem jelentkezhetett be a főbérló nem engedte. De az önkormányzatnál kellett igényelni és nyilatkoznom kellett, hogy ketten lakunk itt anyuval és ők adták ki az igazolást. Tehát kérdés mit kér az egyetemed.

2013. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van szerintem, mint az utolsó válaszolónál, Debreceni Egyetemről van szó amúgy. Viszont ezt az önkormányzatos nyilatkozat nem tudom hogy működik, akkor ennek majd még utána nézek. Akkor lehet nekünk is ilyet kellene.
2013. júl. 30. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!