Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 1 hós szakmai gyakszi...

Az 1 hós szakmai gyakszi letelte után, illik vmi kis apróságot vennem, annak, akivel együtt voltam irodán, ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a kapcsolatotok. Ha normális és segítőkészek voltak veled és úgy érzed, hogy szívesen adnál neki valamilyen apróságot köszönetképp, akkor szerintem nyugodtan adhatsz. Én 3 hónapig voltam egy nénivel egy irodában, ő segített nekem de én nem adtam neki semmit, mert nem mindig volt segítőkész.

Szerintem vihetsz neki virágcsokrot,bonbont, cserepes virágot, kis porcelánt vagy bármilyen kis ajándékboltban beszerezhető apróságot.

2013. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 emberről van szó, akkor valami apróságot adhatsz nekik. Ha többen voltak, akkor sütit vihetsz be.
2013. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy menjetek el együtt cukrászdába vag yilyasmi

Vagy vegyél nekik fagylaltot (az nyáron jól jön)

Olyat amit be tudnak tenni hűtőbe

2013. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!