Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gyógyszerészeti végig...

A gyógyszerészeti végig nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Másod évet fejeztem be gyógyszerész szakon idén. Akik elvégezték már vagy végzősök mit tapasztaltatok , könnyebb volt már a második fele a képzésnek?

2013. júl. 30. 21:11
 1/2 anonim válasza:
hát pesten úgy a negyedév végéig nehéz.:D harmadéven tetőzik a dolog,ott szórnak is rendesen.aztán negyedéven meg csak aláznak inkább és sok kicsi hülyeség miatt tanulni kell egész évben.az ötödév nem gáz,az államvizsgát meg a szakdolit leszámítva. szóval ha a sotéra jársz,nagyon nem vagy még túl a nehezén.ha nem pestre jársz,akkor biztos máshogy van.mindenhol más a nehézség.
2013. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MAdrika válasza:
Debrecenben az 1-2.év a vízválasztó, utána már kicsit könnyebb. Kell tanulni bőven utána is, deszerintem addigra az ember már másképp és gyorsabban is tanul. Én most leszek végzős, nem volt könnyű, de meg lehetett csinálni.
2013. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!