Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs tehetségem rajz terén,...

Nincs tehetségem rajz terén, de én mégis ruha/cipő tervezéssel szeretnék foglalkozni, lehet rajzolni megtanulni? És mégis hol, menyibe kerül? (Bp)

Figyelt kérdés

Régen anyukám varrónő volt, ő is és apu is gyönyörűen rajzolnak, persze a bátyám simán átörökölte mind2üktől ezt a gént, de én bezzeg nem! A tudásom pálcika emberekig tart.

De a vicc, hogy taknyos kis gyerek korom óta rongyokból össze tudtam varrni, amit én kitaláltam. Hova kéne elmennem érettségi után, hogy fejlesszem magam ezen a téren? Úgy érzem evvel az iránnyal szeretnék foglalkozni.. :)

16/L


2009. okt. 24. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én suliban heti 2 rajzóra mellett fejlődtem fel olyan szintről hogy jó rajzos voltam de mégsem rajzoltam szinte semmit, most pedig már szinte mindent letudok rajzolni.

Hát legalapvetőbb, hogy beiratkozol 1 rajztanárhoz, heti 1 órában elmagyarázza neked a legalapvetőbb szabályokat, és 2 év alatt már bármilyen ruhát/cipőt letudsz majd rajzolni.

Egy ilyen tanár 1000Ft/óránál kezdődik, 1500-2000Ft-ig kb.

Aztán otthon is próbálj rajzolni ha már lesz tanárod.

Elég sok időt, pénzt, és türelmet vesz igénybe de megéri.

Ha nincs lehetőség tanárra akkor is jó lenne valaki aki elmagyarázza és megtanítja a rajzos dolgokat, pl egyetemi ismerős aki hasonló szakon van, vagy valami rajzos ismerős.Hát kb ennyi. :]

2009. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána ennek: jobb agyféltekés rajztanfolyam.
2009. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!