Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diák munkára akarok jelentkezn...

Diák munkára akarok jelentkezni, de hol kéne jelentkezni? És mennyit kapnák érte?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is diákszövetekhez kell jelentkezned, de ez még nem jelenti azt hogy kapsz is munkát.
2013. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezetnél tudsz jelentkezni pl.: fürgediák, melódiák, eudiákok, multijob, pannon work, stb. Attól függ, hogy milyen melót végeznél. Az alap nappalis órabér br. 564 (vagy 569, ebben nem vagyok biztos) az éjszakás br. 649. Ettől persze lehet eltérő is a béred, vannak műszak pótlékok, diákvezetői plusz, meg ilyenek és persze vannak olyan munkakörök, ahol 800-1000ft/h fizetés van. Az, hogy összességében mennyit kapsz, az pedig attól függ, hogy mennyi műszakot vállalsz egy hónapban.
2013. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ezek ugye 18 év alatt van? Mert én 13 éves vagyok...
2013. júl. 31. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kilőve. 14 év alatt nem vállalhatsz munkát, és 16 év alatt is csak nagyon kevés dolgot vállalhatsz el. Neked ez nem járható út még.
2013. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 évesen semmit nem kapsz. amúgy diákszövetkezet, de ott is tele vannak már 15-16 évesekkel. Én is vártam másfél évet, mire a nyakamba öntötték a melókat, mert elmúltam 18, aztán én már mindent csinálhatok.

Amúgy a szüleid elvállalhatnának egy újságkihordást, és te meg azt megcsinálhatnád, csak spec anyud nevén futna

2013. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!