Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik iskolában lenne érdemes...

Melyik iskolában lenne érdemes tanulnom? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Okj-s képzéseket nézegetek már nagyon régóta, el is döntöttem, hogy logisztikai ügyintéző szakon szeretnék tanulni. Az iskolák között viszont elvesztem.. rengeteg suli indít ilyen képzést, én meg nem tudok választani ill dönteni. Ring, Efeb, Athéné... ? Valaki valami infó?

Köszönöm előre is!!


2013. júl. 31. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Ringbe jártam marketing-és reklámügyintéző szakra, az egyik ismerősöm a Athénéba. Nekünk volt 2 tanárunk, akik a BME-n tanítanak (az egyik tanítja a logisztikásokat is), elképesztően jó órákat tartottak, így elég jó lett a vizsgám is (89% összesítve). Az ismerősöm mesélte, hogy az Athénéba szinte semmit sem tanítanak, csak beszélgetnek a tanárokkal. Ő meg is bukott vizsgán... Az Efebről nincs infóm.

20/L

2013. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Ringről én is szinte csak jókat hallottam, viszont a reg.díj elég huzós ott.. De köszönöm szépen!
2013. júl. 31. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért mennyi a reg. díj?
2013. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!