Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudna egy tanár, vagy egy...

Tudna egy tanár, vagy egy legalább egy éve egyetemista válaszolni a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Most töltöm ki az egyetemre való beiratkozáshoz a lapot. Kérik az érettségim számát. (Csak ennyit adnak meg, nincs más információ.) Melyiket írjam a kettő közül? Nyolc honlapon néztem meg, mindegyik mást mond.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is! :)


2013. aug. 1. 15:15
 1/4 delusion ***** válasza:

Lehet, hogy már új érettségi bizonyítványok vannak, de az én 2011-es érettségimben csak egyetlen piros színű, 6 számjegyből álló szám van, mellette az szerepel, hogy sorszám (meg P44F, de annak nem sok jelentősége van). Van törzslapszám is persze, de annak az érettségi vizsgajegyzőkönyvhöz van köze (gondolom).


Milyen más opciók vannak még?

2013. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a kettő van. Én is azt mondanám, hogy a sorszám, hiszen az az egyedibb. De érted nyolc helyen néztem meg, mindenhol mást írnak. Kicsit elbizonytalanodtam. :D
2013. aug. 1. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ott egy "anyakönyvi szám" is.

Az nem jó?

2013. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem beírom a sorszámot. Ha mégse az kell, akkor meg az ő hibájuk, hogy nem tudnak egy normális tájékoztatást küldeni. Köszi a választ! :)
2013. aug. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!