Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor érkezik levél vagy...

Mikor érkezik levél vagy e-mail a fősuliról, ahova felvettek? Vagy nem is érkezik már levél?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fölvettek?

Mert ha nem, nem küldenek semmit

2013. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még simán jöhet a jövő héten akár.

Még csak augusztus eleje van.

2013. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
remélem, SMS-t kaptam csak 24-én azóta semmit de gondolom megvárják a pótfelvételit is...
2013. aug. 3. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN! Először is: 47%-os, fordulj már fel! Másodszor, kedves kérdező. Nincs olyan, hogy "remélem, hogy felvettek". Elérted a ponthatárt? Akkor fel vagy véve és kész, nem egy levélen, sms-en, emailen múlik az. Jövő héten, vagy azutánin érkezik meg. Az egyes intézmények a héten adták csak fel a leveleket, valaki megkapta már, valaki nem. Én sem kaptam még semmit, ahogy a leendő csoporttársaim sem (facebookon találtunk egymásra). Semmiről nem fogsz lekésni, nyilván az ügyintézők is mindent annak fényében csinálnak, hogy a kedves gólyának legyen ideje értelmezni a levél tartalmát, gólyatáborba és koliba jelentkezni stb. Egyébként ezt most megmondom neked, a boríték tartalma 99 %-ban szemét lesz, jobbára bankok reklámjai arról, hogy ott nyiss számlát, aztán a költségtérítés menete (még államilag támogatottra felvett diákoknak is) stb.
2013. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. aug. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!