Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek a Miskolci Egyetemre...

Felvettek a Miskolci Egyetemre. DE NEM JÖTT LEVÉL! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ukrajnában élek. a haverom tegnap kapta meg a levelét de én nem kaptam. nem egy faluban élünk (szomszédos falu, de ez lényegtelen). mit tegyek szerintetek??? vagy várjak keddig? mert akkor lesz legközelebb nyitva a posta.... nemtudok mit csinálni, nagyon el vagyok keseredve... a koliba se tudok jelentkezni... es ott van határidő...
2010. aug. 8. 11:42
 1/10 anonim válasza:
hívd fel az egyetemet
2010. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jolvan, de ezt is csak holnap tudom megtenni
2010. aug. 8. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ma vasárnap van, szóval nem tudom, mit akarsz mégis ma csinálni... Semmi esély. Holnapig már ráér. Viszont annak nézz utána, hogy egyáltalán nyitva van-e az egyetem, mert a Debreceni Egyetem pl most van nyári szüneten, senki nincs benn!

Nézz utána a honlapon, vagy valami, nehogy így járj.

2010. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát még a koliba se tudok jelentkezni meg semmi :( a felvi-nek ha telefonálok az nem jo? mármint azt holnap
2010. aug. 8. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Ember, még nem is olyan régen hirdették ki a ponthatárokat, szerinted csak téged vettek fel oda? Egy nagy rakás embernek kell elkészíteni és kipostázni a levelet! Ne ess már így kétségbe!
2010. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem olyan régen?? több mint 15 napja... eddig szerintem már mindenki megkapta magyarországon, mind1, holnap telefonálok vagy valami, e-mail-t már irtam, nem válaszoltak, kedden ha nem kapom meg, megyek fel az egyetemre...
2010. aug. 8. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg írj e-mailt nekik, mármitn az egyetemnek...a felvit hagyd békén.
2010. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
itthon már egész biztos mindenki megkapta. de határon túlra fene tudja mikor érkezik meg. viszont ha valamiről emiatt lemaradsz, nyugodtan hivatkozhatsz rá. de egy telefont mindenképp megejtenék a helyedben.
2010. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A felvinek ehhez már semmi köze. Hívd az iskolát.
2010. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a barátnőm felhivta asszema sulit és azt mondtak neki hogy varjak meg ma vagy holnap es ha nem erkezik akkor osszekeszitenek még1 levelet es vagy elküldik vagy elmegyek érte... szoval remélem megoldódik
2010. aug. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!