Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazgatásszervező v kereskedel...

Igazgatásszervező v kereskedelem és marketing szak?

Figyelt kérdés
Pótfelvételizek. Melyiket válasszam? nem tudok dönteni.. jól jönnének tanácsok, tapasztalatok :) Köszönöm!!
2013. aug. 4. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem éppen rokon szakterület a kettő.

Igazgatásszervező ha engem kérdezel.

2013. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik iskolát célzod meg és milyen tagozat?
2013. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem éppen rokonok:D Elég jó pontszámom van igazgatásszervezőre, és az államis képzésben is indul az NKE-n.. tehát emiatt huzna picit afelé a szivem. A kereskedelem és marketing viszont csak fizetős képzéseken indul, az amugy jobban érdekelne. Igy kb ott tartok, hogy nem tudok dönteni... :S
2013. aug. 4. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazgatásszervező szakon csak levelező képzést hirdetnek pótfelvételin.(úgy látom..)

Lehet hogy tudod, akkor bocsánat, de NKE igazgatásszervező szakára levelező tagozatra államira csak az alábbi esetben jelentkezhetsz.

(2) A közszolgálati ösztöndíjas (ALA) igazgatásszervező képzésre a 148/2012. (VII. 6.) Korm. rendelet 11. § (1) b) bekezdésében meghatározott tanfolyamot megkezdett hallgatók jelentkezhetnek. A hallgatói jogviszony létesítésének feltétele a tanfolyam elvégzését igazoló bizonyítvány megléte, és a kormánytisztviselői vagy köztisztviselői jogviszony fennállása.

Tehát ha közigazgatásban dolgozol akkor hajrá, ha nem akkor ez felejtős. Egyébként hol laksz?

2013. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uuuuuhhhhhhhhhhhh...... Hát tényleg köszi, mert nekem erről foggalmam sem volt.. Nem néztem meg alaposan a dolgokat ugy látszik. De igy legalább könnyebb döntenem! :D
2013. aug. 4. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár ezt azért feltüntethették volna abban a pdf-es doksiban, ahol a meghirdetett szakok vannak, mert én ott ezt nem látom :S vagy lehet, hogy nagyon vakon vagyok. De még 1x köszi! :)
2013. aug. 4. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs benn a a pdf doksiban, csak a rendes jelentkezés sajátos feltételeinél van ez feltüntetve.

Azért akarnak felvenni ilyen bődületes sok embert levelezőre mert a kormányablakos tanfolyamot elvégzett érettségivel rendelkező kormánytisztviselőknek szánják a helyeket.

A kormányablakos képzés első hulláma pedig idén júniusban végzett, tehát rendes eljárásban nem jelentkeztek sokan közülük..mert mindenki várakozó állásponton volt..nem akart 2 sulit egyszerre, mostanra már sokan elvégezték a tanfolyamot..most lesz jelentkezési csúcs inkább.

Tehát a külsős érdeklődőket igen átveri a dolog..hogy hú állami és lehet jelentkezni..pedig nem.

2013. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát örülök, hogy idetévedtél és elmagyaráztad, mert tényleg nagyon megtévesztő..
2013. aug. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!