Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek végzős a gimnázium...

Most leszek végzős a gimnáziumban. A későbbiekben kórházban szertnék dolgozni, egyetemi végzetséggel. Mit ajánlanátok? Melyik egyetem a legjobb, és milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Rendben egyetemi végzettséggel kórházban akarsz dolgozni.

De mit?

Orvosként

Gyógyszerészként?

Gazdasági osztályon?

Jogi osztályon?

Egészségügyi szakdolgozóként(bármilyen egészségügyi diplomásként)??

A legjobb persze az orvos..

2013. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom! Pont ezért kérek tippeket.
2013. aug. 4. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos, ápoló,gyógyszerész,de így nehéz egyáltalán nem írtad,hogy mennyi időt szánnál hogy kitanuld,és mennyire akarsz közvetlenül az emberekkel kapcsolatban lenni.
2013. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, mondjuk jogi, gyógyszerészeti és gazdasági osztályon nem akarok dolgozni.
2013. aug. 4. 18:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Tanulni olyan sokáig ne akarok max. 4-5 év.
2013. aug. 4. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Marad akkor az egészségügyi főiskola

Ápoló, védőnő és dietetikus ezeken a szakokon van BSC és MSC képzés. A többi ugrott

2013. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél csinálni? Betegekkel foglalkozni? A háttérben dolgozni?

Akkor még pl. belefér a gyógytornász, pszichológus, laboros is, vagy akár a munkaügy, élelmezés, de mindegyik teljesen más munkát takar. És nem mindegyikkel lesz biztos állásod, ápolóival lesz, viszont nálunk nagyon sok diplomás nővér ugyanazt a munkát végzi, amit a középiskolai végzettek. Főnővérre, egyéb felsőbb beosztású nővérre nincs olyan nagy szükség.

2013. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!