Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol jobb a magyar szak? Az...

Hol jobb a magyar szak? Az ELTE-n vagy a Pázmányon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ELTE
2013. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pázmány
2013. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy mik az igényeid. Az ELTE az egyik legnevesebb egyetem, rengetegen járnak oda, viszont a közösségi életről nem hallottam sok jót, rengeteg ismerősöm akar átjelentkezni onnan másik egyetemre. A PPKE nagyon jön fel az ELTE-hez, az biztos, hogy halgatóbarátabb, az oktatás szerintem ugyanolyan színvonalas, s sok-sok programlehetőség van. Az egyetlen gond vele, hogy eléggé kiesik Piliscsaba.
2013. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Idéntől van Budapesti kirendeltség is!
2013. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Budapesti kirendeltség mit takar? Mely szakok oktatása válik lehetségessé ezáltal Budapesten, erről tudsz valami információt?:)

Köszi előre is!

2013. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy a pázmányosok ideírják, hogy Pázmány, az ELTE-sek, hogy ELTE, de mindegyik csak egyik egyetemet ismeri igazából. Én ELTE magyaros vagyok, és én nagyon szeretem. Mielőtt felvettek én is azt hallottam, hogy nincs jó közösségi élet, de ezt nem tudom mire vélni. Én imádom az évfolyamomat, a tanárok is elég szimpatikusak. A nyelvjárásgyűjtő kirándulás meg egy élmény. Ettől persze lehet jó a Pázmány is, de azt nem ismerem.
2014. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
12%
a magyar szak sehol se jó full felesleges szar :(
2018. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 EVA800 ***** válasza:
Lehet magasszinvonalon űzni.
2021. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!