Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin, hogy 350 pontom...

Érettségin, hogy 350 pontom meglegyen kell valamilyen emeltet, nyelvvizsgát tennem, hogy meglegyen?

Figyelt kérdés
Nem egy gyenge gimnáziumba járok, 4,6-4,8-as átlaggal. Teljesíthető ez a ponthatár emeltek és nyelvvizsga nélkül?

2013. aug. 4. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen teljesíthető simán.
2013. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2013. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nekem emeltek és nyelvvizsga nélkül 340pontom lett szóval igen, persze :)

Sok sikert Neked is! :)

2013. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Duplázással a legegyszerűbb szerintem.
2013. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 4,8 vagy akkor,hogy nem jönne már össze egy nyelvvizsga?Gondolkozz azon,hogy manapság a nyelvvizsga már egy alap dolog,nekem az összes osztálytársamnak volt és idén érettségiztem,az érettségizők egyre több plusz ponttal rendelkeznek és nem árt ha legalább egy nyelvvizsgád van..
2013. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, mert nekem az emeltek miatt volt 100 plusz pontom. És nem azért, mert nem tudnám megcsinálni, hanem mert felesleges lett volna elmenni.
2013. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elözö: nem mindenki tud farzsebböl elörántani több tízezer forintot.

mellesleg az én átlagom is jó volt de az iskolánkba a nyelvoktatás színvonala nem volt a legjobb, pïkülön tanár meg megintcsak plusz pénz.

2013. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(5. válaszolónak ment a válaszom)
2013. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék nyelvvizsgát mindenképp, csak nem 100% hogy össze fog jönni érettségi előtt. Először is mert ramaty volt a nyelvoktatás eddig és külön tanárhoz kell járnom, másik meg, hogy tényleg nincs több 10ezer ft-unk nyelvvizsgára. Emelt érettségit is szeretnék tenni csak érdekelt, hogy ezek nélkül is lehetséges-e teljesíteni ezt a ponthatárt.
2013. aug. 5. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem pont ennyi volt idén.

simán teljesíthető... :)

2013. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!