Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az érettségin belül szerzem...

Ha az érettségin belül szerzem meg a felsőfokú nyelvvizsgát, attól az még ugyanúgy plusz pontnak számít?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 17:16
 1/3 anonim válasza:

Érettségin belül? Úgy tudtam, hogy az emelt érettségi felel meg a középfokú nyelvvizsgának.

Már ha erre gondoltál.

2012. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy igen, érettségin belül is lehet felsőfokú nyelvvizsgát szerezni.

ha két tannyelvű suliba jársz, és legalább két tantárgyból angol nyelven érettségizel (persze ebben nem tartozik bele maga az angol nyelv mint tantárgy). v valami ilyesmi:D


am szerintem igen, pluszpontnak számít. de azért mást is kérdezz majd meg.

2012. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet sajnos.


Egyik ismerősöm a középszintűt nem tudná megcsinálni németből, de 2 tárgyból tett középszintű érettségit német nyelven, és ha az megvan (vagyis eléred a 20%-ot mindkettőből), akkor automatikusan megkapod a felsőfokút.


Nekem is van, nem azért mondom, de szerintem ez akkor is baromság.

2012. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!