Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MI szükséges egy komolyabb...

MI szükséges egy komolyabb játék futtatásához pl mi legyen jó a sz-gépbe?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Játékokhoz a legkritikusabb pont a videokártya. Számít persze a proci és a memória is.
2013. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy erős videokártya, mellé pedig egy proci, ami képes kihajtani. Emellé még 4GB memória (8 még felesleges játékra). Merevlemezből pedig mindenképp SATA csatolójú, IDE már nagyon elavult.
2013. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat hát igen sztem is a vidikártya a legfontosabb mert ezelőtt nem futott egy játék a gépemen vettem egy ujat és zökkenőmentesen vitte a proci mien szempontból fontos? ha még abbol is veszek pl egy 2.5-6 ghz-t akkor már fognak futni ien bf 3 meg ezek ?? 2GB ramom van sztem elég
2013. júl. 7. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
2 GB RAM a normális, hétköznapi használathoz sem elég, már ha win7-ed van. Minimum 4 kell.
2013. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!