Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek egy e-mailt, ha...

Hogy kezdjek egy e-mailt, ha nem tudom kinek küldöm?

Figyelt kérdés
Érdeklődni akarok egy kollégiumos dologról, de hogy szlítsam meg őket? :D
2013. aug. 5. 13:03
 1/8 anonim válasza:
35%
Ugyanez a gondom :D
2013. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát azt csak tudod, hogy bizottságnak vagy valaminek küldöd. Akkor Tisztelt Kollégiumi Bizottság. - Ez csak példa :D


Ha az ég világon semmit sem tudsz, akkor Tisztelt Cím. De ez elég otromba. Én csak annyit írnék ilyenkor, hogy Jó napot! :D

2013. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

e-mailba lehet olyat, h jónapot?

ez nem bizottság szerintem, csak valami ügyfélszolgálat :D

2013. aug. 5. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt Asszonyom/Uram!
2013. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Mindent lehet. Nem fognak börtönbe zárni érte :D Amit te udvariasnak tekintesz, azt írd. Több levelet is írtam már úgy, hogy "Jó napot, xy vagyok, és szeretnék érdeklődni blablabla" - ettől még udvarias marad a levél.


De ha tudod, hogy ügyfélszolgálat akkor Tisztelt Ügyfélszolgálat :D sok lehetőség van.

2013. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D igazából azt se tudom, csak kint egy e-mail cím:D de azt írom hogy jó napot, aztán örüljenek :P
2013. aug. 5. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudom kinek írok, mindig az ötös szerint. Majd ha TV-be írsz, akkor "szervusz" a köszönés.
2013. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Az Üdv!-el sem tudsz nagyon mellélőni. :D
2013. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!