Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Attól hogy nem vagyok kimondot...

Attól hogy nem vagyok kimondottan okos meg ügyes, és a tanulmáyi eredményem sem a legfényesebb, attól még lehetek megbízható, a munkájában precíz, jól kereső szakember?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy lusta vagyok és sokszor nincs kedvem tanulni mert fáradt vagyok álmos vagyok. megjegyzek dolgokat, főleg a gyakorlatias részeket. 2es 3as jegyeket szerzek olyan tárgyakból amiknek nem sok értelmét látom vkszont amiért odavagyok azokbol éppen lecsúszok az 5ösről.

ezért amikor a tanárok meglátják a naplót elkönyvelnek közepes képességűnek és szeretnek szivatni. oyan kérdéseket kapok hogy csak lesek. amugy szerintem a tanár az kényszerűségből tanár én biztos nem akarnék napi 8 órában a gyerekeimnek megfelelő életkorú srácokaat oktatni akik pimaszok és lenéznek plusz semmit nem ér a diplomám a szemükbe.

amugy rengeteg haverom van de a régi barátaimmal nem igazán tartom a kapcsolatot csak amit muszáj. nem látok bennünk sok közöset csak amig játszani kellett az oviban addig elvoltunk. de az újonnan megismert emberekben már több fantáziát látok.

viszont ugy érzem hogy a tanulmányi eredményem miatt nem vagyok eléggé értékes.


2013. aug. 5. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kulcsszó volt a szövegben, mégpedig az, hogy Te is tudod magadról, hogy lusta vagy. Ha ezen változtatsz, igyekszel odatenni magad, szorgalmasan tanulgatsz, akkor megkapod az élettől a méltó jutalmad. :-)
2013. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég sok emberben ott a lustaság,és mégis van közülük,aki egyetemre megy.

Én is elég lusta vagyok, szeptembertől mégis egyetemre megyek, és jó pontom is lett.:D

hogy hogyan?

a két felvételi tárgyam olyanok voltak,amiket szerettem, könnyen megjegyeztem, meg érdekelt is. Felvételinál dipláztam egyet, és benn is vagyok.A többi tárgyam sem volt annyira rossz,ezzel nem azt akarom mondani,csak nem sok kedvem volt olvasgatni belőlük az anyagot.

:)

2013. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem leszel lusta, akkor lehetsz jól keresett szakember. Bár ha tényleg jól keresett akarsz lenni, akkor ahhoz szorgalom, elszántság és tehetség is kell.

És az, hogy még a kedvenc tárgyaidból sem tudsz ötöst szerezni, nem biztos hogy sok jóval kecsegtet.

Persze ezen még tudsz változtatni.

2013. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!