Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én egy évvel ezelőtt abba...

Én egy évvel ezelőtt abba hagytam az iskolát. A kilencedik osztaly van meg csak. Eltelt egy ev most szeretném folytatni de nem tudom hogy lehetséges e? és ha igen hogy?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy. Ha 21 alatti (gondolom) akkor simán keresel egy iskolát aki fogad és beiratkozol, mintha semmi sem történt volna. Ha ilyet nem találsz akkor Oktatási Hivatalba kell menned, ők majd elhelyeznek valamelyik iskolába, aki köteles fogadni.

Ha meg 21 feletti vagy akkor esti tagozatot kell keresned, a szisztéma ugyanaz mint fentebb.

2013. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most leszek augusztusba 19.. köszönöm a válaszod..
2013. aug. 6. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
menj esti tagozatra. én is így érettségiztem. nekem is csak a kilencedik volt meg és 21 évesen mentem vissza.
2013. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért hagytad abba?
2015. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!