Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnázium mellett lehetséges...

Gimnázium mellett lehetséges dolgozni? úgy értem nem stresszes az egy kicsit?

Figyelt kérdés
nem terhelne le nagyon? a suli a tanulás és a meló? suli mellett napi 4 órát kellene dolgoznom, szóval ha kb 2-3 órára általában végzek a suliban, utána irány a munka 6-7-re érnék haza és akkor tanulás..ti bírnátok?

2013. júl. 19. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint sok lenne, de van biztos aki bírja, neked kell tudnod, hogy mennyire vagy alkalmazkodó és kitartó, hogy 6-8 óra iskola és 4 óra munka után még otthon leülj tanulni...
2013. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen munka, ha könnyű fizikai az még nem veszélyes mert végül is a mozgás jó iskola után, én sportolás helyett dolgoztam árufeltöltőnek valamikor 4 óráztam valamikor 6 óráztam, főleg hétvégén.

Nekem nem volt bajom vele, lekötött, munka után igaz kicsit fáradt voltam de agyilag még tudtam koncentrálni a tanulásra.

Volt amikor leltározásba kellett segítenem az agyilag kicsit letompított akkor hulla voltam mire hazaértem munkából.

Ezt neked kell tudnod hogy mennyit bírsz úgy általában.

Ha napi 7-8 óra suli után tudsz még 4 órát dolgozni akkor még csinálhatod mert ez összesen 12 órás munkaidő ha azt vesszük legalább is a szervezeted így fogja fel a dolgot, ezt sokan nem bírják úgy sajnos, bár ha te sem bírnád akkor inkább ne dolgozz, mert ilyenkor tanulás az első.

2013. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulás rovására menne az tuti. Nekem osztálytársam dolgozott úgy, hogy 2-kor vége volt a sulinak, majd 6-ig dolgozott, aztán kb. 8-ra 9-re ért haza mindig mert buszoznia kellett haza vagy ott kajált a városban, vagy netalán túlóra. Semmit nem tanult, annyira el volt fáradva, és eléggé nagy teherbíró képességű emberről van szó.

Az már más kérdés, hogy majdnem kitűnő tanuló, neki elég az, hogy óra előtt átnézze 1x az anyagot.

2013. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a tanulás rovására menne, A lányom barátnője épp ma dicsekedett el a felsőfokú nyelvvizsgával (16 éves, most megy 11.-be), ő is dolgozik, mellette versenyekre jár és kitűnő tanuló az ország második legjobb gimijében.

Más meg a szakmunkásképzőt sem tudja munka mellett.

Nem vagyunk egyformák, mindenki maga ismeri a terhelhetőségét, hogy hogyan tudja beosztani az idejét.

Én pl este nem tudtam tanulni, tehát nekem ezért esett ki a délutáni munka.

2013. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kibírnám, amúgy is este tanulós típus vagyok, szóval szerintem tök mindegy, hogy a gyerek a facebook előtt tölti azt a 4 órát vagy munkában. Már ha nem kemény fizikai, de kétlem hogy pl bányászni mennél :D
2013. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nap mint nap en nem birom. Heti 2-3x megyek, nem annyira faraszto. Neha farasztobb itthon lenni, csak nem szeretem, ha keson erek haza. Ki kell tapasztalni.

L18 (vegzos…)

2014. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedden szerdán csütörtökön 3-22.30 ig dolgozom lassan egy éve irodai munkát de vannak más részei is a munkakörömnek. Memnagycucc gyorsan meglehet szokni. Szóval sztem simán ha még aktuális :)
2014. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!