Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire lehet szükségem az...

Mire lehet szükségem az egyetemen? 19L

Figyelt kérdés
Listát készítek arról, hogy mennyi mindent beszereznem mielőtt elmegyek az egyetemre.
2013. aug. 6. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég bő lista lenne. Mire gondolsz? Gondolom, nem pizsire, fogkefére:) Kolis leszel, albérletbe mész vagy otthonról jársz be?
2013. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen szak? Nem mindegy, hogy egy orvosi vagy egy filozófia szakra mész...
2013. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

óvszer, sörnyitó, dugóhúzó :D


Bocs a fentiért. :)

Döntsd el, hogy mibe/mire szeretsz jegyzetelni: egy jó vaskos, regiszteres füzetbe vagy külön papírokra, amiket majd lefűzöl.

2013. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy lefűzhető füzettömböt meg egy gyűrűs mappát és csókolom :D Meg veszek majd egy vastagabb füzetet, amibe mindenféle információt írok.
2013. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólok, hogy én lehet túlzásokba esek ilyen téren, de imádok sulira vásárolgatni..


Én még egyetemen is minden tárgyra veszek külön füzetet..(azon kevesek közé tartozom, akik jegyzetelnek)..Tollakat, szövegkiemelőket elég sokat, nekem ezek el is fogynak következő szorgalmi időszakra..gólyaként vettem még irat rendezőket,azok is jól jöttek.. Ezen kívül tűzőgépet, papír lyukasztót, ilyen lefűzős mappát, meg ahhoz való fóliákat..kis noteszt..celluxot és rengeteg notesticket..:)

2013. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gazdaságtudományi karra megyek :-) kb ilyesmire gondoltam, amit az utolsó kommentelő írt. De annak örülnék a legjobban, hogy ha csak leírnátok a tapasztalataitokat, hogy mik azok a dolgok, amit mindenféleképpen magatokkal vinnétek. És tényleg nem a fogkefére meg ilyesmire gondolok :D Csak szeretném most össze szedni a dolgokat, mert gondolom így is elég kölcséges az egész, szóval jó lenne fokozatosan hozzá jutnom legalább a feltétlenül szükséges dolgokhoz, minnél előbb...
2013. aug. 6. 19:07
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként kollégista leszek
2013. aug. 6. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
költség
2013. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

semmi extra. tanuláshoz ugyanaz kell, ami már középsuliba is bevált. miért használnál mást???

koleszba meg amit sokan kihagynak az konektorhoz hosszabító, kislámpa, tésztaszűrő ilyesmik... apróságokat ott is tudsz majd venni.

2013. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomó A4-es papírt hordtam előre szabványosan kilukasztva, mindig beszámozva a lapokat, és azokat fűzős dossziéba téve mindegyikben mindig annyi volt, mennyinek lenni kellett, belefűzhettem a kiosztott ZH-kat, a kiadott tételsorokat, segédleteket is, és még csinos kis fedőlapot is csinálhattam hozzá. Mindezt egy füzettel nem tudod megcsinálni. Kellenek még színes tollak a jegyzeteléshez, és nagyjából kész is.
2013. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!