Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szükségem lenne egy kis...

Szükségem lenne egy kis segitségre. Októbertől a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetemen fogok tanulni. Kell előre venni fehér köpenyt vagy bármi mást? Vagy ráérek ott?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem majd az első gyakorlatokon úgyis megmondják, h mit kell beszerezni, bár nem tudom, h nálatok hogy van. (én Pestre járok) Nekünk nem kell köpenyt szerezni, mert minden gyakorlaton kapunk.
2010. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PetFen ***** válasza:
100%

Mond csak Magyarországról jelentkeztél a Marosvásárhelyi Orvostudományira?

Ha ,igen tudnál pár dolgot írni a felvételi menetéről?(pl:teszt könyvet hol szerezted be? Költség térítésesre vettek fel vagy államilag támogatottra ? Kollégiumban vagy albérletben laksz? A gyakorlat románul zajlik majd?..)

Köszönöm előre is!!!

2011. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!