Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor járna nekem az...

Most akkor járna nekem az ösztöndíj? Ha nem kapom meg mit lehet csinálni? (többi lent, FONTOS)

Figyelt kérdés

Cukrásznak készülök,az iskolába már beiratkoztam,úgy tudtam hogy járni fog az ösztöndíj a gyakorlat miatt(minden héten 5óra a suliban,minden második héten a beosztott étteremben),viszont egy lány aki szintén érettségi után ment oda azt mondta hogy ő nem kapott,valami olyanra hivatkoztak hogy az iskola "ismerőse" az étterem ahova kihelyezték.

Próbáltam után nézni,de semmit nem találtam arról hogy akik OKJ-s képzésre mennek kapnak-e ösztöndíjat,csak annyit hogy érettségi után ingyenes az oktatás.

Találtam egy listát de az nem az OKJ-ra vonatkozik(onnan gondolom mert az OM azonosító számom nem szerepel köztük).

Nyilván nem mindegy hogy jár-e az ösztöndíj.

Tudom hogy az iskolában kéne megkérdeznem hogy pontosan mi van,de az irodában lévő hölgy minden csak nem kedves,egy másik ismerősömtől tudtam meg hogy elvileg nekem járni a szociális ösztöndíj is amiről a nő egy szót sem szólt,a beiratkozásnál annyit mondott hogy fontos hogy félárva vagyok,azt majd elmondja hogy miért csak előbb menjünk végig a papírok kitöltésén amikor meg rákérdeztem nem értette hogy miről beszélek,azt mondta hogy lehet hogy már el is mondta.

Most akkor pontosan mi van?



2013. aug. 6. 16:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!