Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerészek! Szeretnék...

Gyógyszerészek! Szeretnék feltenni pár kérdést! Debrecenbe akarok járni és ha jó az átlagom ott akkor van ott ösztöndíj? Koli vagy albérlet? Mennyi esély van hogy ha elvégzem hamar el tudok vele helyezkedni? Mennyi egy gyógyszerész fizetése?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok gyógyszerész, de annak készülök, alaposan utánaolvastam, sokat beszélgettem gyógyszerész ismerősökkel (családban is van), és ezeket tudom neked mondani:

Ösztöndíjról:

[link] - a 15. oldalon megtalálsz minden információt.

A koli/albérlet kérdésében nem tudok sajnos segíteni.

Elhelyezkedés:

Nagyon jó lehetőségeid vannak, jó fizetéssel. Gyógyszerészekre mindig szükség van/lesz, és a közhiedelemmel ellentétben a lehetőségek nem merülnek ki a közforgalmú patikákban. Mehetsz gyógyszergyárba, kutathatsz, lehetsz klinikai monitor és még nagyon sok más. Ehhez is van pár link, amit érdemes megnézned:


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula.. - itt egy gyógyszerész hosszú választ írt, azt szerintem olvasd el, érdekes


Fizetés:


[link]


[link]


[link]


[link]


De nagyon sokféle itt is a fizetés. Ismerőstől, amit tudok: A patikatulajdonos, aki bár gyógyszerész, inkább foglalkozik az üzleti részével, mint a gyógyszerekkel, 1m. fölött keres. De mondom, ő inkább vállalkozó. Aki alkalmazásban áll, az 200-250 ezret keres.

Egyéb területekről nem tudok személyes tapasztalatot, de mindenképpen szépen meg lehet belőle élni.


[link]

2013. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :))
2013. aug. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!