Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Műszaki Menedzser alapképzés...

A Műszaki Menedzser alapképzési szakon milyen nehézségű a műszaki ábrázolás illetve milyen nehézségűek a természet tudományos tantárgyak?

Figyelt kérdés
Logisztika szakirányon szeretném tanulni.
2009. okt. 26. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet hogy kicsit későn válaszolok. Én Győrben tanulok ezen a szakon.

A műszaki ábrázolás nálunk nem volt vészes, pedig nekem 0 a térlátásom, de végigcsináltam, nem is rosszul. Ha igyekszel, menni fog.

A matek az nekem nem jelentett gondot, már túlvagyok mind a 3-on :)

Ami számomra nehéz, az a mechanika (nálunk 2 félév van belőle: statika és szilárdságtan), bár az is olyan, hogy ha sokat foglalkozol vele, menni fog.

Gáz még az elektrotechnika. Aki nem agy ebből a témából, az szerintem külön tanár nélkül nem tudja megcsinálni. Legalábbis nem itt, ennél a tanárnál.

Vészes még a méréstechnika, meg a hozzá kapcsolódó labor, mert furán tanít a tanár bácsi.

A többi tárgy összességében simán megcsinálható szerintem, vannak köztük nehezebbek is.

Hiába mondják erre, hogy büfé szak, ha logisztikát végzel, egyenértékű leszel a közlekedésmérnök logisztika szakirányossal.

2009. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az előző válaszadóhoz irnék, mert sajnos nem tudtam neki privátot irni, mert én is győrbe akarok menni műmenre, de csak bme-eseket találtam, és az egy teljesen más világ, teljesen más tárgyakkal. De aki esetleg győrbe jár, az irhatna privátba a szakról, nagyon, de nagyon hálás lennék. köszönöm: Fatime
2010. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az előző vagyok!

Hát valószínűleg nehezebb a bme-n szerintem is.

Milyen kérdéses lenne a szakról?:)

2011. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!