Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi jogorvoslati kérelem...

Felvételi jogorvoslati kérelem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Na szóval, mi a barátnőmmel e-bankon utaltuk a 9000 forintot és printscreennel tettük át a bizonylatot a felvire. A felvi reagált amit a levelezőm a spam mappába sorolt.


A ponthatárok kihirdetése előtti héten értesültünk smsben a kizárásról (egy héttel előtte)


Azonnal befizettük újra, bementünk, telefonáltunk, minden.


A pénz beérkezett, belülről is megjött a számla.

Jogorvoslati kérelmet nyújtottam be, mert a felvételiből már kizártak, bár az egyetem 400 pontot adott (maximum és túllépi a ponthatárt)


Mire számíthatok?

juli 30 körül adtuk be, még nincs válasz (feldolgozás alatt) de az educatio ügyfélszolgálatának általános nemtörődömsége miatt nem sok jóra számítok.


2013. aug. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok jóra. Eleve: februárba befizettétek a 9ezret és egészen júliusig bele se néztél az e-felvibe? Nem is érdekelt, hogy a dokumentumokat feldolgozták-e, elfogadták-e?


Bár én már a printscreenes dologra is néztem egy nagyot, hogy azt tényleg komolyan gondoltátok....Na mindegy. Szerintem felesleges volt elküldeni megint a 9ezer forintot, és szerintem el fogják utasítani a fellebbezést. Aztán majd kiderül, hogy hogyan döntenek...

2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De miért lettetek kizárva?

Már előbb kellett volna szólniuk, hogy kizárnak,

hogy legyen időtök valami más megoldást keresni.

Egyszerűen undorító amit a felvi művel.

Bekasszállják a pénzt, aztán semmi nem érdekli őket-

2013. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a pénzt (először) még év elején utaltátok.

Meg gondolom a bizonylat is még megvan (amit beszkanneltetek)-

Esetleg teleofnáljatok be, hogy tudnak-e már valamit

azóta, hogy másodszorra is befizettétek a pénzt

2013. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék minél többen zaklatni az ügyfélszolgálatot, leginkább telefonon keresztül, és tessék többször is elmondani mi történt. Amennyiben megvan a befizetésről a másolat, tessék elküldeni nekik, de azt, amit még korábban fizetettek be. Amennyiben a 2. 3. ilyen kérésetekre is elutasító a hangnem, tessék jogszabályokra hivatkozni. Nekem is kicsit elrontották a felvételim, utolsó pillanatban rendbe hozták, de csak azért, mert szintén már a jogra hivatkoztam. Ha nem használ semmi, akkor írj privátot nyugodtan, megkérdem nővérem, hogy mi a teendő ilyenkor, ő jogász és engem is ő segített ki.
2013. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!