Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia érettségin (emelt)...

Kémia érettségin (emelt) milyen szerkezeti képleteken kell tudni fejből?

Figyelt kérdés
Néztem pár próba érettségit és arra a következtetésre jutottam,hogy bizony fejből kell tudni jó néhányat, jó néhányat tudok is,de nincs egy lista féleség vagy előírás,hogy mik azok amelyeket tudni kell? (tanultak lehetne csak gondolom de mégis mik hiszen sok fajta könyv van amiből tanultam) Köszönöm szépen
2013. aug. 7. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatal honlapján fenn van a részletes vizsgakövetelmény. Ott meg tudod nézni.
2013. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

én most érettségiztem emelten belőle

pl. ilyeneket hogy ró=m/V M=m/n Vm=V/n és stb. de ezek miatt ne aggódj, annyi feladatot fogsz gyakorolni,hogy tudni fogod mindet:D

2013. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!