Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus Budai Campus Gólyatáb...

Corvinus Budai Campus Gólyatábor. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy más corvinusos gólyatáborokban eléggé szívatják az embereket, megalázó feladatokat csináltatnak, sokan rossz éleménnyel térnek haza. Ez mennyire jellemző a budai campus gólyatáborára?

(Én korábban ELTE BTK-sban voltam, azt imádtam, eszméletlen jó volt :))



2013. aug. 7. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Húgom volt. Neki tetszett. Sokat dolgoztak arborétumban, feladatok is voltak, volt gázos is, habár főleg a gólyák vetették el a sulykot, de gólyatáboros alapszabály, hogy semmiben sem kell részt venned, amiben nem akarsz.
2013. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, de meséltek sztorikat. Akik mesélték, azok nagyon kiakadtak rajta, de akik megcsinálták, nekik semmi bajuk nem volt. Nem hallottam senkit panaszkodni.
2013. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!