Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi ez a "szociális helyzetfelm...

Mi ez a "szociális helyzetfelmérő lap"?

Figyelt kérdés

Most vettek fel főiskolára és közölték velem, hogy ilyet ki kell tölteni aug. 15-ig. A tavaly felvetteknek nem kellett és se az értesítőben, se a neten nincs erről semmi, úgyhogy nekem gyanús ez az egész.

Minek kéne nekem ezt kitölteni? Mi köze a főiskolának az én családtagjaimhoz? Ha nem töltöm ki, akkor mégis mit lesz?


Szóval aki tud valamit erről, az felvilágosítana kicsit?



2013. aug. 8. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
De hol közölték? Hàtrànyos helyzetről estleg nyújtottàl be igazolást, amiért plusz pontot kaptàl?
2013. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Modulón és e-mailben minden csoporttársam - és én is - kaptunk ilyen szociális helyzetfelmérő lapot, hogy töltsük ki. Olyanokat kérdeznek, h kikkel élünk egy háztartásban, azoknak az adatai plusz önkormányzati igazolások; van e saját jövedelmem, az mennyi, munkahely plusz telefonszám, plusz erről igazolás; családban egy főre jutó jövedelem stb.


Na ezt miért kell kitölteni, ha eddig nem kellett? Mi köze ehhez a főiskolának?

2013. aug. 8. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Kolit vagy ösztöndíjat igényeltél? Azt gondolnàm csak ahoz kell.
2013. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem jogosult segélyre, akkor annak minek kell ezt kitöltenie?
2013. aug. 8. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igényeltem sem kolit sem ösztöndíjat, semmit sem. Ennek ellenére mégis ki kell töltenem. Ha hátrányos helyzetű lennék akkor még meg is érteném h miért kérik, de nem vagyok az.
2013. aug. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!