Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a különbség a keresettel rendelkező testvér és a nem eltartott családtag között?

Kollégiumi jelentkezésnél kell beírnom a keresettel rendelkező testvérek számát, de van egy olyan is hogy "Egyéb nem eltartott családtag". Az a problémám, hogy a nővérem ugyan velünk él egy háztartásban viszont ő tartja el saját magát, saját jövedelméből. Nem tudom, hogy hova írjam, ugyanis keresettel rendelkező testvér, viszont nem eltartott családtag, jövedelmével nem járul hozzá a háztartáshoz, de ha keresettel rendelkező testvérként tüntetem fel, akkor az az egy főre eső jövedelemnél nagyon sokat számít, hogy mennyit keres. Ami számomra nem lenne kedvező, mert beszámítják, holott az ő pénzéhez nekem semmi közöm, egy forintot nem kapok belőle. Nem tudom, hogy mit kellene tennem ez ügyben. Hova sorolható be a nővérem?

2013. aug. 8. 17:35  Privát üzenet  

A válasz
én a helyedben felhívnám őket

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. aug. 8. 17:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lesz a különbség a mostani okj-s tanfolyamok és az új okj-s tanfolyamok között?
Sürgős nem tudok választani, mi különbség a gyakorló ápoló és az ápoló okj képzések között?
Minek a rövidítése a TVSZ? Mi a különbség az ETR és a Neptun között?
Mi a különbség a "költségtérítéses" és az "önköltséges" képzés között? Vagy ugyan az mind2?
Gyakorlatban mi a különbség az 'ügyintéző' és a 'szakelőadó' között?
Az egyik iskolában indul okj-s szak 1 illetve 2 éves képzésben is. Az 1 éves képzés állítólag középszintű képzés, a 2 éves pedig emelt szintű. Mi a különbség ezek között?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!