Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A logisztikai ügyintéző is...

A logisztikai ügyintéző is annyit ér mint a többi ügyintézői OKJ-s szakmák? Vagy van valami különbség?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem ér valamit, mert erre szeretnék menni szeptembertől :)
2013. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem volt valami meggyőző válasz :S
2013. aug. 9. 15:24
 3/5 anonim válasza:
Annyit ér, mint a többi ügyintézős szakma. Annak tanultam én is, most munkanélküli vagyok...
2013. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha van OKJ száma, akkor ugyanannyit ér, mint a többi. Egyébként tényleg csak akkor van igazi értéke, ha el tudsz benne helyezkedni. Sokan csak tanulnak valamit, de nem mérik fel a lehetőségeiket. Nekem is ez a végzettségem, és benne dolgozok.
2013. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Minden szakma annyit ér amennyire szükség van rá a munkaerőpiacon.


Azt javaslom, keress rá valamelyik munkaerő kereső portálon, hogy most hány logisztikai ügyintéző végzettségű személyt keresnek. Ha többet mint más ügyintéző végzettségűt akkor többet ér.


Alapjába véve bármely szakmában el tudsz helyezkedni, ha jó vagy benne és szívvel lélekkel csinálod.


A lényeg hogy olyat válassz amit szeretsz csinálni és ne olyat amit csak kényszerből csinálsz mert ezzel a tevékenységgel fogod tölteni a fél életed a jövőben, persze ha nem váltasz.


Előbb tedd fel magadnak a kérdést mit szeretnék csinálni és csináld azt szívvel lélekkel legyen az bármi biztos vagyok benne hogy az a szakma lesz ami a legtöbbet éri.

2013. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!