Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik szakmával tudnék legjobban keresni?

Figyelt kérdés

-könyvelőség

-turisztika

-fodrászat

-kereskedelem.

Bocsi a sok kérdésért de ez fontos.


2013. aug. 10. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanulj valamilyen nyelvet és akkor akármelyiket választhatod. Most olvastam, hogy Svájcban egy virágkötő havi 800000 forintnyi fizetésre számíthat. Persze ott az árak, étel, ruha, rezsi is sokkal borsosabbak ;)
2013. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Angolul már szerintem nagyon jól tudok, ha románul is megtanulnék az csúcs lenne (mert erdélyi vagyok) és a mateket elkezdeném most tanulni 11.től felfele akkor milenne? Melyik lenne a legjobb?
2013. aug. 10. 19:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja tudni kell egy kissé lusta vagyok tanulni :D
2013. aug. 10. 19:47
 4/10 anonim válasza:
Ha vállalkozó szellemű vagy, akkor szerintem a kereskedelem vagy a turisztika a megfelelő találat számodra. Minimum felsőfokú szinten. Sok sikert.
2013. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam a kereskedelmen jobban kérik a mateket, és azt is hallottam, hogy MINDENHOL a matek 11.től 0ról kezdődik, szóval ha egy lusta ember aki nem tanult eddig mateket és most nekiállna az is jó lehet, mert az új anyag nem kapcsolódik semmi régihez, ez igaz? (Amúgy tudok még valamiket matekból nem vagyok teljesen 0 és értem a mateket meg szeretem ha nem vagyok lusta tanulni és értem a leckét..)
2013. aug. 10. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Bár a kersekdelemben mindegy, nem számít.

2013. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jav. kereskedelem
2013. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért a könyvelés sem rossz szakma.

Csak szakirányú végzettség kell hozzá (a mérlegképeshez).

2013. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fiú volnék 17. életévemet töltöm. Most úgy tűnik, hogy kereskedelmre megyek de szerintem tuti megbukok... meg az kéri az érettségit is, ugye? S az pénz, s ha nem végzem el az pénzkidobás.
2013. aug. 10. 23:18
 10/10 A kérdező kommentje:
úgyértem kéri a egyetemet *
2013. aug. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!