Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldön milyen NŐI szakmák...

Külföldön milyen NŐI szakmák a legkeresettebbek? Milyen szakmával éri meg a legjobban kimenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
:)))
2013. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%
xDXD
2013. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
:DDDDDDDDDDDD
2013. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem viccnek szántam :) nem prostitúcióra gondoltam,hanem rendes szakmára,bár gondolom a 3 válaszolónak ennyi esze nem volt :))))))))
2013. júl. 16. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ, eleve ma már alig van olyan, hogy női szakma, ami mégis (tanár, babysitter, bejárónő) azok meg nem a magas bérekről híresek. Aztán meg külföld, de hol? Ami biztos, hogy Nyugat-Európában ápolónőként, idősgondozóként viszonylag sokat fizetnek, az ötcsillagos szállodák recepciósai sem panaszkodhatnak, a felkapottab bárokban a pincércsajok erős közepes fizu+borravaló..


Én Svájcban élek, az itteni fodrászok-kozmetikusok tízszeres áron dolgoznak a magyarokhoz képest, de gondolom annyi a bérleti díjuk, meg az egyéb költségeik is, ezért nem tudom, ez mennyire éri meg nekik, Angliában nagy igény van a magánbölcsikre, mert ugye nagyon rövid ideig babáznak otthon.. így hirtelen ezek ugrottak be, nincs egy titkos recept.

2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Gondoltuk hogy nem a prostitúcióra gondoltál, és nem vagyok sült hülyék, de ilyen poént nem lehet kihagyni minimum egy széles mosoly nélkül :D
2013. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagyunk*
2013. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem is az egészségügy. Olyan nincs, hogy egy társadalomban nincsenek beteg emberek (sajnos...). Ezen belül is vannak olyanok, amelyekkel jobban kereshetsz, mint itthon. Egészségügyi informatikus, röntgenorvos, röntgenasszisztens, gyógytornász, izotóp asszisztens, onkológiai-, vagy felnőtt szakápoló, mentős, traumatológus, traumatológiai asszisztens. Ha a szolgáltató iparban akarsz elhelyezkedni ne feledd, az emberek sokat költenek a szépségükre. A szépségipar telített ugyan, de mindig szükség van utánpótlásra, főleg profi szinten. Gyógymasszőr, masszázs, kozmetika. A vegyészeket és gyógyszertári ismeretekkel rendelkezőket, higiéniai szakdolgozókat is szívesen várják ide. SOK SIKERT, és sajnálom, hogy Te is elmész...
2013. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A "legősibb" szakma. De most komolyan: Ausztria: konyhalány. Gyors,precíz munka és német nyelvtudás. Havi 1100-1300 €, +teljes ellátás!
2013. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos itt már nem lehet megélni,a helyzet rossz és ez sajnos már csak egyre rosszabb lesz... :(
2013. júl. 21. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!