Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Mennyire nehéz a...

FONTOS! Mennyire nehéz a könyvelés szak, ennyi lemaradással lazán behozhatom?

Figyelt kérdés
Szóval, már kb 5. óta nem igazán tanulok de most úgy érzem talán eltudnám végezni ha nekiállnék kicsit. Kérdésem az, hogy matekból ha le vagyok maradva leckékkel akkor most 11. ben simán ha tanulok akkor átmegyek? Azt hallottam 11.be mindenhol olyan fejezet kezdődik ami nem kapcsolódik az azelőtti anyagokhoz, ergo könnyen megtanulnám, mert nem vagyok hülye a matekhez. Románul valahogy megtanulnék, és a magyart átvészelem valahogy. Szerintetek lehetséges? Ha elvégzem ezt akkor muszáj egyetemre menni, igaz? És akármilyenre mehetek?
2013. aug. 11. 00:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Mi a különbség az intenzív és a sima között?
2013. aug. 11. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!