Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik kollégiumot érdemes...

Melyik kollégiumot érdemes választani Budapesten? Táncsics? Pannónia? Deák? Melyiket ajánljátok leginkább?

Figyelt kérdés

Okj-s képzésre megyek és nem tudom,hogy melyik kollégiumba menjek. Olyan kollégiumot szeretnék, ahol nem korlátoznak le és nem kell mindenféle idióta foglalkozáson részt venni. Valószínűleg túl sokat nem lennék bent, mert részmunkaidő majd dolgozni is szeretnék, illetve sportolni, amennyit csak tudok! :) Táncsicsról olvastam,hogy van teniszpálya,kosárpálya,focipálya..ez elég szimpatikus!

F\19



2013. aug. 12. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Középiskolai kollégiumok 18 éven felülieknek is elég korlátozottak.


Úgy értem a heti 1 kötelező foglalkozás mindenhol megvan. (ez hétfő délután valamikor).


Ezen kívül kimenő meg heti párszor, több kollégium esetében nem is minden nap van.


Én a BEKK-be megyek, fel is vettek.

2013. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Deákba laktam 1 évet, mint érettségizett OKJ-s tanuló. Borzalmas volt! 23:00-kor lekapcsolták a lakószobákban az áramot, lesz@rták, ha te tanulni akartál...
2013. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
BEKK-en én is gondolkoztam, de valahogy az a 6 fő\szoba valahogy nem igazán vonz..Illetve az,hogy nincs sportpálya, csak egy kosárlabdapálya. De egyébként az viszonylag szabad koli, elvileg 0:00-ig lehet kimenőt kérni heti 5 alkalommal.
2013. aug. 12. 17:29
 4/11 A kérdező kommentje:
És egy véleményt tudnál írni a Deákról? Így az áramlekapcsoláson kívül..Azt hallottam,hogy kicsit lepukkant hely..
2013. aug. 12. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:

a fő épület 6 ágyas, és zömében a kicsik vannak ott.


A nagyobbak a telephelyekre vannak beosztva.

2013. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, elég lepukkant. 4 fő lakik egy szobában, 12. osztálytól felfele 11-ig van kimenő. A szobákban csak mosdókagyló van, zuhany és wc csak a folyosón. az a szoba, ahol én laktam, elég durván nézett ki: a polc egy deszka volt, ami el volt törve (és megvolt toldva alul, hogy ne essen szét), a falak össze voltak firkálva, a szobatársam szekrényének ajtaja a 4. nap reggelén leszakadt (pedig nem is vandálkodtunk). Minden hétfőn este csoportfoglalkozás van, ezen kívül minden hónapban kötelező 2-3 programon részt venni. A menza ehetetlen (egyszer kavicsok voltak a kajámban...). Egyetlen előnye, hogy lehet használni a liftet (ami elég gyakran elromlik).
2013. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a telephely sem koedukált egyébként?
2013. aug. 12. 17:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi az infót a Deákról..azt a kolit kihagyom akkor mindenképpen! :)
2013. aug. 12. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:

minden hol elvannak választva a fiúk a lányoktól, ha ezt érted koedukált alatt.


Az egyik telephely leánykollégium. A másik kettő szintén elválasztott.

2013. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy két teljesen különálló épületben vannak a fiúk és a lányok? Vagy egymáshoz közel, esetleg közös udvarral stb..?:D
2013. aug. 12. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!