Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén leszek elsőéves a SZTE-n....

Idén leszek elsőéves a SZTE-n. A kérdésem: Kurzusokat csak a beiratkozás után lehet felvenni, vagy már előtte is,21. - étől?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

21.étől 24.ig lesz a rangsoros kurzusfelvétel, majd a versenyalapú (de ez már karonként változik, a megnyitási rendet itt találod: [link]

Beiratkozás később szokott lenni, a kurzusfelvétel után.

2013. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hops, rossz a link, ez a jó:

[link]

2013. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 delusion ***** válasza:

Ez elméletileg így igaz, jól írta az előző válaszoló. Bár most felmerült bennem a kérdés, hogy az elsőéves hallgatókat mi alapján pontozzák / rangsorolják?


A hivatalos verzió szerint:


1. Tantárgyelem kötelezősége


Ez mindegy első félévben...


2. Mintatanterv szerint veszi-e föl


Szintúgy mindegy első félévben...


3a. Először veszi-e föl


Szintúgy...


3b. Ismételhető minta esetén a korábbi felvétel teljesítése


Szintúgy...


3c. XN/XT felvétel kvótán belül van-e


Szintúgy...


4. félévi előrehaladás mértéke


Szintúgy...


5. Közel van-e a végzéshez


Szintúgy...


Pontegyenlőség esetén a segédpontszám az utolsó félévi kreditindex.


Ilyennel pedig nyilván nem rendelkeznek.


Érdekes...talán a felvételi pontszámot tudom elképzelni.

2013. aug. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gólyák a felsöbbévesekel szemben elönyt élveznek. de ez a kreditindexes dolog sztem papiron van igy, mert a szaktársamnak sokkal jobb lett a kreditindexe mégis én bekerültem arra a gyakorlat idöpontra ö pedig nem. sztem pontegyenlöségnél randomra választanak.
2013. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!