Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi váltotta fel az ideiglenes...

Mi váltotta fel az ideiglenes diákigazolványt?

Figyelt kérdés

Sajnos az iskolámban azt mondták, elsőnek az okmányirodába kell mennem, majd vissza hozzájuk.


Azonban a BKV bérlet elengedhetetlen, régen volt ideiglenes diák, de az megszűnt, és valami igazolás van, de én csak volánra érvényeset találtam.


Lesz diákom, csak mire megcsinálják az lehet lesz egy hónap. Hogy megy ez? Valaki csinálta már?



2013. aug. 12. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
senki semmi?
2013. aug. 12. 20:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova jársz (köz- vagy felsőoktatás), de nekem anno akkor kellett ideiglenes diák, mikor pont változott a rendszere. Én egy jogviszonyigazolást kaptam az egyetemtől, meg egy másik papírt, ami ezt az igazolást igazolta, hogy hivatalos. Gondolom azért kell előbb az okmányirodába menni, mert az utóbbit már csak ott tudják kiadni.
2013. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát ha most megyek be az okmányirodába (14-én) akkor elindul a folyamat, de kell az iskola is hozzá. (mivel ők teszik jóvá).


Ezért nem hiszem hogy 12-13 napon belül elkészül a diákom, de én nekem muszáj utaznom.


Közoktatás egyébként.

2013. aug. 12. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemész, még aznap kiadják az okmányirodában az igazolást, utána az iskolában pedig csak egy iskolalátogatási igazolást "csapnak" majd hozzá. Szóval szerintem az ideiglenes egy nap alatt megvan.
2013. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egyetemista/főiskolás vagy akkor miután elindítottad Neptunon keresztül a diák igénylést, lesz ott egy kérvény, azt kell igényelni, és akkor kiállítanak neked igazolást arról, h az egyetemre/főiskolára jársz.


Középiskolában meg asszem titkárságot meg hasonlót kell zaklatni, h adjanak papírt!


És ne hagyd magad átveretni a BKV-sokkal, szeptember környékén mocsok módon rászállnak a diákokra, kihasználják, h senki nem tudja mire is jó az a papír valójában és a pofádba hazudnak, h a te igazolásod nem jó, csak hogy szép prémiumot kapjanak a hó végén!

"Lesz diákom, csak mire megcsinálják az lehet lesz egy hónap." Nem akarlak megijeszteni, de nekem 6,5 hónap volt mire megjött a diák és direkt korán igényeltem!!!

2013. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen tudom, mikor bejött az új diák tavaly azt hiszem akkor volt hogy fél évet is késtek.


most elméletileg 30 nap.

2013. aug. 13. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!